Wypadek samochodu osobowego i ciężarowego na autostradzie A4

10 marca 2020r. około godziny 10:17 na autostradzie A4 w okolicy Stanisławic doszło do wypadku dwóch samochodów. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i najechał na tył samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia pojazdów samochód ciężarowy zablokował całkowicie przejazd na autostradzie. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe. Na  zablokowanym odcinku drogi utworzył się kilku kilometrowy korek. Kierowcy samochodów stojących w korku umożliwili bezpieczny dojazd służb do zdarzenia tworząc  „korytarz życia”. W działaniach ratowniczych brały udział: cztery zastępy z JRG Bochnia, dwa zastępy z OSP Stanisławice,  Policja,  Pogotowie Ratunkowe.  Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

Opracowanie: mł. kpt. Grzegorz Gac KP PSP w Bochni

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Bochni

KOMUNIKAT O ZAMKNIĘCIU KOMENDY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI KLIENTA

Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego władze terenowej administracji rządowej podejmują działania zmierzające do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.
W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników, podjąłem decyzję o zaprzestaniu z dniem 12 października 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Komendy Powiatowej PSP w Bochni.
Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z Komendą Powiatową PSP w Bochni będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery do Urzędu:

Ul. Ks. J. Poniatowskiego 7, 32 – 700 Bochnia
tel. 14 611 60 97, fax 14 611 61 00
NIP: 8681599975, REGON: 851665210

W sprawach bieżących i niewymagających osobistego udziału prosimy o kontakt z pracownikami komendy za pośrednictwem:

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy:
–    w szczególnie uzasadnionych przypadkach,
–    wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W przypadku konieczności wizyty w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Bochni wejście do Urzędu dla interesantów otwarte jest wejście główne (od strony ul. Krzeczowskiej).

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie.
Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będą Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.archiwum.straz.bochnia.pl

 

Skip to content